Yağmur İndirme Sistemleri

Bozkaya | Çatı Çözümleri Lindab İsveç’in Türkiye Distribütörü olarak ticari faaliyetine devam etmektedir.

Lindab 1957 yılında İsveç’in Lidhut şehrinde kurulmuş, çelik inşaat elemanları ve havalandırma endüstrilerinde, Avrupa’nın 31 ülkesinde faaliyet sürdüren İsveç’in önde gelen ulusal marklarından biridir.Bozkaya | Çatı Çözümleri, 2013 yılında Lindab ile yapmış olduğu distribütörlük sözleşmesiyle Lindab Renkli Çelik Yağmur İndirme Sistemlerini Türkiye pazarı ile tanıştırmıştır.

Avrupa’da özellikle asma tip yağmur indirme sistemleri pratiklik, ekonomik, dayanıklı ve sağlam olmasından dolayı çelik yağmur indirme sistemleri populerliğini korumaktadır. Estetik açısından da son derece şık bir görünüme sahip özel kaplamalı oluk ve indirme boruları cephenize bambaşka bir görünüm kazandırmaktadır.

Lindab yağmur indirme sistemleri, 10 farklı renk seçeneği, uygulama kolaylığı sağlam çelik yapısı ve 15 yıl garanti süresi ile ön plana çıkan bir üründür. Yağmur indirme sistemleri profesyoneller tarafından dayanıklılık, esneklik ve kurulum kolaylığı birleştirmek için geliştirilmiştir. Küçük veya büyük ya da klasik yapılar için şık tasarımlar sunarken minumum çevresel etkiyle, en az karbon ayak izi bırakarak üretilir.

Verimlilik ve çevreye duyarlı üretim anlamında tüm dünyada haklı bir üne sahip olan İskandinavlar, çelik yağmur indirme sistemlerinde de çevre dostu olabilmeyi başarmışlardır. Günümüz popüler deyimiyle “Yeşil Bina” sınıflandırmasına da uygun ürün portföyüyle gelecek nesillere temiz bir miras bırakabilmeyi hedeflemektedirler.

Bozkaya | Çatı Çözümleri, gelecek kuşaklar için suyun ne kadar değerli olduğunu bilerek, mevcut yağmur sularının temiz bir şekilde toprağa karışması gerekliliğine inanmaktadır. Sularımızı kirletmeyelim…

Lindab Renkli Çelik Yağmur İndirme Sistemlerinin Özellikleri:

  • Beşikten mezara nihai çözüm
  • Uygulama Kolaylığı
  • Düşük Bakım Maliyeti
  • Yüksek Tahrip Dayanımı
  • Geniş Ürün ve Renk Seçeneği
  • 15 Yıl Garanti
  • Her Bina Tasarımı İçin Şık Çözüm
  • Uygun Maliyet
  • Minimum Çevresel Etki
Yağmur İndirme Özellikleri
Yağmur İndirme Sistemleri Kartela

Lindab bu özel kaplamalı çeliği, dünyaca meşhur Hardox Damperlerin tabanında kullanılan aşınmaz çelik kaplamanın üreticisi Kuzey Avrupa’nın bir numaralı çelik üreticisi olan SSAB’den tedarik etmektedir. İnşaatlara özel olarak geliştirilmiş bu yüksek dayanıklı çelikler son derece uzun dayanım göstermektedirler.

HBP Kaplama ingilizcede High Build Polyester kelimelerinin baş harflerinin kısaltması olup, yüksek dayanıklı boya sınıfını tarif etmektedir. Bunun yanısıra kaplama bileşiminde metrekarede 350 gram çinko, astar , pasivasyon tabakası ve Türkiye’de benzeri bulunmayan 50 mikron toplam kaplama tabakası ile mevcut çelik dış etkilerden etkilenmeden yıllarca dayanabilmektedir.

Lindab’ta mutlaka konseptinize uyan bir renk bulabilirsiniz. Yüksek kaliteli HBP boya kaplaması ürünlerin her iki yönü içinde uygulanmıştır.

Renginizi belirleyin sonra bırakın biz çözelim..

Yağmur İndirme Sistemleri

Lindab Renkli Çelik Yağmur İndirme Sistemleri Ürün Grubu

Bozkaya | Çatı Çözümleri, Lindab yağmur indirme sistemleri bileşenlerini İstanbul deposunda sürekli bulundurmakta ve tedarik operasyonunu buradan yürütmektedir.

Siz de karar verin, sonrasını bize bırakın.

Yağmur İndirme Sistemleri Ürün Grubu Yağmur İndirme Sistemleri